2016
12.2. Třinec – Bar-Rock-O + Tummo, Hibakusha, Dno
4.6. Ostrava – Mandgragora + Fell on Mad Days, Backfliping Dog, Hledání
10.6. Jihlava – Bezvědomí + Disbeatless, Drom, Mc Broko, Hibakusha, Hledání
11.6. Zruč nad Sázavou – Pallasit Fest + Death Wish Kids, Sick Times, Pivnica, Bruch, Nofu, xCENEREx, Stolen Lives, Onanizer, Hibakusha, Mečem Naplocho, Lycanthrophy, Bombatölcsér, No God Rhetoric, Gattaca, Hledání
16.7. Martin – Opičí bál + Anus, Tummo, Anne M. Christiansen, Trauma, Ničitel, Erikajemoja, Rana, Wilderness, C.A.C.I.B. Dortmund, Fajront, Jediná Možnosť, Paskuda, Dno, Hledání
30.7. Jeseník – Na Smrťáku + Active Minds, Kismet HC, Veto, Iluze Svobodné vůle, Haters, Hledání
1.10. Gliwice – CKN13 (12 let CKN13) + Kalesony Boga Wojny, Bunkier, Kruger, Hibakusha
15.10. Orlová – Futra (20 let Hibakusha) + Hibakusha, Sheeva Yoga, Kutya Harap, Stregesti
2015
16.1. Ostrava – Plan B + Smích Hyen, Stregesti, House of Tech
23.1. Morkovice – Sýpka + Apolita, Empty Hall of Fame, Iluze svobodné vůle
24.1. Praha – Café Na půl cesty (Den pro Kliniku) + Palahniuk, Peleton, Hledání, Punto D´Onore
21.2. Orlová – Futra + Macgyver, Alkalmotlankodik
14.3. Brno – Yacht (Hardcore proti konzumu) + See You In Hell, Apolita, Commodore 64, How Long?, Mushrooms of Yuggoth, Massola, Svině!, Gomora, The Public
11.4. Křižanovice u Bučovic + Alkalmotlankodik, Gottemia, Fork
4.5. Orlová – Futra + Spirits
8.5. Košice – Collosseum (Antifašistický 8. máj) + Mulct, Hledání
6.8. Praha – Café Na Půl Cesty + Accidente
4.9. Bánská Bystrica + Macgyver, Anus, Paskuda, Hledání
5.9. Olomouc – SF Mini (Zine fest) + Past, Ikiru, Dáša fon Flaša, Ctib
6.9. Orlová – Futra + Past, Ikiru, Dáša fon Flaša
31.10. Brno – Vegalité + Kuzimu Mabaya, Godot Youth
26.12. Orlová – Futra + Hibakusha, Dno, Hledání
2014
31.1. Ostrava – Plan B + Tales of Error, This Ruin
8.2. Brno – Vegalité / Keydovic a Kocourovic narozky /+ Tabula Rasa, Bad Age, Dáša fon Flaša, Cácory, Káťa Brekekex
22.2. Děčín – Biograffs / 5 let Tabula Rasa / + Tabula Rasa, Shut up and dance, Pozitivní Deviace, Rapsod, Dáša fon Flaša
7.3. Blansko – Rachota + Ex-Lex, Hibakusha, Dzieciuki
18.4. Ostrava – Plan B + Znouzectnost, Cocaine Party
25.4. Děčín + Hibakusha, Aso Naga
26.4. Krupka + Hibakusha, Tabula Rasa
17.5. Prostějov – Echo /Wrecking party No. 7/ + Veto, Bad Age, Apolita, Anima Candida
7.6. Orlová – Futra /Alternativní Dny/ + House of Tech, The Citadel, Kolona, Ventolin, Vložte kočku
8.6. Olomouc – Rampy + Grand Détour
28.6. Mořkov / Benefit na Záchrannou stanici Bartošovice (http://www.csopnj.cz/ + Cácory, Finis Afemie, Alkalmatlankodik, Bad Age, Dáša fon Flaša, Veto, Evidence Smrti, Brunner Todesmarsch, Innoxia Corpora, Aliusterra
8.8.-9.8. Sereď – FFUD Fest + Cheap Talk, Tendencie, Genón Bastard, The Citadel, Dimenzia X, Dog Attack, Ad Acta, xKatexMosh, ANF, Tyrell´s Owl, Storm (O), Green Monkey, Rúbanisko, House of Tech, Gomora, Modern Delusion, Basal Banar, Boiling Point, Zaprti Oddelek, Public Disgrace, Antidotum, Yarvar Cocha, Aggrenation, Trigger, Alea Iacta Est, Sheeva Yoga, Discomfort, Human Host Body, Loud Pals Meets Subatomic Level, Chappa´ai, Supraphon Family&Ničitel, Sedem Minút Strach&Drén, Baty von Janof, Dáša fon Flaša, Hledání
7.11. Liberec – Azyl + Gomora, Sebestřet, Nezapomeň!, Scalp, Hledání
8.11. Praha – Café Na půl cesty + Aorta, Proti Všem, Scalp, Hledání
14.11. Vsetín – Vesmír + Gattaca, Remek, Under the Surface
16.11. Martin – Včelín + Anus, Gattaca, Remek
21.11. Hranice + Apolita, Hledání
22.11. Jihlava – Chilli bar /Benefit na FNB/ + Apolita, Stolen Lives, Liver Garnish, Průmyslová Smrt, Hledání
20.12. Olomouc – SF Mini + Trigger, Remek, Hlinomaz, Anne M. Christjansen, Hledání
27.12. Orlová – Futra + Laundered Syrup, Anne M. Christjansen, Hledání
2013
14.6. Orlová – Futra + Nervous, Social Crisis, Hledání
2.9. Ostrava – Plan B + The Sin of Lilith, Lamantide
13.9. Blansko – Muzikograf + The Sin of Lilith
15.11. Kroměříž – Fčelka + Bad Age, Aliusterra
28.12. Orlová – Futra + Drom, The Sin of Lilith